DLACZEGO IRON MOUNTAIN

W Iron Mountain cenimy najlepszych pracowników. Poprzez nasze programy zarządzania wydajnością i rozwojem, chcemy pomóc naszym pracownikom osiągnąć swój maksymalny potencjał. Kliknij na pozycje poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat dlaczego warto dołączyć do Iron Mountain.

KONTAKT

praca@ironmountain.pl

Nauka i rozwój    

Chcemy, aby nasi pracownicy czerpali przyjemność ze swojej pracy oraz czuli, że posiadają wiedzę i wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Nie musisz wiedzieć wszystkiego od pierwszego dnia, ale musisz być  otwarty na nowe pomysły, chcieć się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Wprowadzenie

Bez względu na to, do której części Iron Mountain dołączysz, możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksowe szkolenie wprowadzające które pomoże Ci poznać Twój zespół, rolę i działalność naszej firmy. Naszym celem jest pomóc Ci szybko odnaleźć się w swojej nowej roli i pracować na własny sukces od pierwszego dnia.

Programy

Oferujemy naszym pracownikom szeroki zakres szkoleń i możliwości rozwoju. Wspieramy ich w podnoszeniu kompetencji poprzez udostępnianie szkoleń z zakresu zarządzania i przywództwa oraz wielu innych szkoleń specjalistycznych. Twój menedżer będzie z Tobą współpracował, aby uzyskać dostęp do szkolenia które poprawi wydajność Twojej codziennej pracy i pomoże Ci osiągnąć własne cele zawodowe.

Dalsza edukacja

Twój rozwój jest dla nas ważny. Naszym pracownikom dajemy możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych.

Wynagrodzenie    

Twój pakiet wynagrodzenia ma na celu docenić Twoje wyniki pracy,  motywować Cię do ciągłego przyczyniania się do sukcesu firmy Iron Mountain, oraz pomóc Ci w wykorzystywaniu Twojego potencjału. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia oferujemy
również systemy premiowe związane zarówno z wynikami Twojej pracy, jak i osiągnięciami osobistymi. Iron Mountain pozwala swoim pracownikom wybrać rownież dodatkowe korzyści, które najlepiej odpowiadaja ich potrzebom indywidualnym oraz potrzebom ich rodzin.

Globalna firma    

Jesteśmy firmą świadczącą usługi zarządzania informacjami znaną głównie z usług przechowywania i ochrony danych. Nasze doświadczenie, zaangażowanie i stabilność czynią z nas jedną z najbardziej zaufanych marek w biznesie. Przeszliśmy długą drogę od kiedy Herman Knaust założył naszą firmę w 1951 roku. Dziś firma Iron Mountain zarządza miliardami aktywów informacyjnych na całym świecie i ta liczba wciąż rośnie.

Nasi pracownicy    

Doskonale wiemy, że największym kapitałem naszej firmy są nasi pracownicy. Dbamy i słuchamy opinii ponad 21 000 pracowników, którzy dzielą nasze podstawowe wartości bezpieczeństwa, dbania o klienta, szczerości, uczciwości, odpowiedzialności, nastawienia na działanie oraz pracy zespołowej.

NAJNOWSZE OFERTY

Oferujemy wiele możliwości pracy. Sprawdź, czy Twoja wymarzona praca nie czeka na Ciebie właśnie u nas. >Oferty pracy

NASI PRACOWNICY

Sprawdź, co niektórzy z naszych pracowników mają do powiedzenia na temat pracy w Iron Mountain. >Kliknij, żeby obejrzeć wideo